Apie mane

Apie mane

Aš esu Laura. Mėgstu rašyti, fotografuoti ir, žinoma, gaminti. Tinklaraštis yra vieta, kurioje pavykusiais eksperimentais ar ne vieną kartą išbandytais ir ištobulintais receptais galiu pasidalinti su jumis. Visa tai, ką čia randate, išmokau savarankiškai – bandydama, ieškodama, ragaudama, skaitydama, žiūrėdama ir vėl iš naujo.

Mano mėgstamiausias patiekalas – Cezario salotos. Pasikrauti baterijas man padeda kava, o kalanetikos treniruotės išvalo galvą po darbo dienos ir leidžia neskaičiuoti suvalgytų keksiukų. Receptų knygas ir svetaines skaitau tarsi jos būtų romanai, o savaitgalius, kai tik galiu, pradedu angliškais pusryčiais ir nelipu iš pižamos iki pietų.

Apie tinklaraštį

Dievinu naminį maistą, bet dažniausiai neturiu laiko, noro arba jėgų pusdienį sukiotis virtuvėje. Rašau tokiems pat kaip aš – įsisukusiems darbuose, o po tų darbų labiausiai norintiems tiesiog patingėti. Todėl čia beveik nerasite nieko, kam pagaminti reikia daug laiko ir jėgų, bet rasite idėjų, kaip su minimaliu pastangų kiekiu pasigaminti šį bei tą gardaus. Arba įkvėpimo lėtesniems savaigaliams.

Gero skaitymo ir skanių atradimų! 🙂